Dr. Sabir Hasanbeyzade

Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı

Sabir Hasanbeyzade, 2006-2012 yılları arasında Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra, 2012 yılında yine Gülhane Askeri Tıp Akademisi Deri ve Zührevi Hastalıkları bölümünde ihtisas eğitimine başlamıştır.

2012-2016 yıllları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Deri ve Zührevi Hastalıkları kliniğinde, 2017-2019 yılları arasında Bakü Asker Hastanesinde, 2020-2022 yıllarında Medicana International Ankara Hastanesinde, 2022-2023 yıllarında Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde faaliyet göstermiştir.

Mayıs 2023 tarihinden itibaren hastalarına kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Uzm. Dr. Sabir Hasanbeyzade’nin mesleki ilgi alanları içerisinde  Estetik dermatoloji, Dermatolojik cerrahi, Akne (sivilce), Cinsel yolla bulaşan hastalıklar, Saç dökülmesi, Seboreik dermatit (yağlı egzama), Rosacea (gül hastalığı), Psoriasis (sedef), Saç ve Tırnak hastalıkları, Mantar hastalıkları, Egzamalar, Siğil (verruka) ve Nasır bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Sabir Hasanbeyzade’nin uyguladığı özellikli işlemler arasında ise botoks (kırışıklık tedavisi, terleme botoksu ve diş sıkma botoksu), dolgu (gözaltı, burun, çene, dudak, elmacık, alın, şakak, el sırtı), kaş ve burun kaldırma, organik iplerle yüz germe, mezoterapi, PRP, sivilce izi tedavisi, boyun ve el kırışıklığı tedavisi, ben alımı ve tırnak cerrahisi, saç ekimi bulunur.

İhtisas yıllarının başından beridir, 10 yıldır estetik dermatoloji ile aktif ilgilenmekte ve uygulama yapmaktadır.

Son Güncelleme -Last Update- 20.03.2024

Whatsapp
1
Bize yazın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, lütfen iletişim bilgilerinizi mesajınıza ekleyiniz.